Oyunİndirelim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BULLY:SCHOOLARSHİP EDİTİON İNCELEMESİ

BULLY:SCHOOLARSHİP EDİTİON İNCELEMESİ Empty BULLY:SCHOOLARSHİP EDİTİON İNCELEMESİ

Mesaj tarafından celil lebron23 Ptsi Ocak 11, 2010 6:11 pm

Jimmy Hopkins...Bu ismi her duyduğunuzda keyfiniz yerine gelecek.
Başından saatlerce kalkamayacağınız kadar eğlenceli ve komik bir oyun oynamayalı ne kadar oldu ? Eğer bu sorunun cevabını veremeyeceğiniz kadar uzun bir süre geçmişse, Bully ile bu durumu telafi etmeniz mümkün.
Rockstar Games' in meşhur GTA' sı ve oynanış biçimine eminim bu yazıyı okuyan herkes aşinadır. İşte o tadı yakalayan ( hatta yer yer çok daha keyifli dakikalar yaşatan ) Bully, 2006 yılında PS2 & Xbox versiyonları ile piyasaya sunuldu ( oyun aynı zamanda Canis Canem Edit ismi ile de biliniyor ). İlk çıkan versiyonun ardından, oyun yenilenmiş versiyonu ile 2008 yılında Xbox360, Wii ve PC versiyonları ile yeniden oyun dünyasının beğenisine sunuldu.
Şimdi koltuklarınıza yaslanın ve bu hikayenin tadını çıkarın, çünkü Rockstar Games bize bu sefer öylesine keyifli bir oyun sunmuş ki, bu macera bittiğinde daha fazlasını isteyeceğinize eminim....
Ben Jimmy Hopkins. Şimdi arkana sağlam bir tekme yemeye hazır ol!!!
İnanın uzun zamandır hiçbir oyundan bu kadar keyif almamıştım. 2008' in son çeyreğinde çıkan ve uzun süredir beklenen onca oyuna rağmen, Bully: SE benim gönlümde oldukça büyük bir yer edindi.
Hikayemizin ana karakteri Jimmy Hopkins. Klasik Amerikan veledi görünüşünün yanısıra oldukça yaramaz ve fırlama bir tip. Jimmy bugüne dek girdiği tüm okullardan atılıyor ( yanlış hatırlamıyorsam 7 okul demişti Razz ) ve sonunda yolu Bullworth Academy' e düşüyor. Zaten oyunun başında gördüğünüz ilgisiz anne karakteri & üvey baba tiplemesinden sonra, bu çocuğun neden bu kadar uyumsuz bir tip olduğunu anlamak da pek güç değil.
celil lebron23
celil lebron23
Çaylak Üye

- Similar topics