Oyunİndirelim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEED FOR SPEED UNDERCOVER İNCELEMESİ

NEED FOR SPEED UNDERCOVER İNCELEMESİ Empty NEED FOR SPEED UNDERCOVER İNCELEMESİ

Mesaj tarafından celil lebron23 Salı Ocak 12, 2010 7:31 pm

yun Genel Olarak Pro Street den çok çok iyi olmuş..Grafikler dahil oynanabilirlik mod çeşitliği araç çeşitliliği falan + puan kazandı benden...Bunun yanı sıra Oyunda belirli modlarda hasar olayı koymuşlar Ama ben pek beğenmedimOyunda En iyi araç Lamborghini Gallardo'dur..Onunla bitirdim En iyi hızlanan,Hızı en iyi olan (max 410.5 Km/h) dengelenen ve yol tutuşu en iyi araç odur..Diğerleri Çok iyi gözüksede Çok iyi değiller.

Artıları : -3 Farklı şehirde 10 larca yarışma imkanı
-Araç Modellemeleri.
-Onlarca Mod.
-Harika Ara Demolar.
-Hız duygusunu verebilme.
-Onlarca Lisanlı Araç ve araç parçası.
-Sesler Fena Değil.
-Speedbreaker Özelliği.

Eksileri:

-Araç Modellemeleri dışında diğer NPC (Non Play Car) yani oynanamayan araçlar falan çok dandik olmuş Kutu Gibi
-Gözle Görülür Hasar Olayı Yok.
-Hala çok istediğim araç içi Kamerası yok.
-Bazı ufak tefek hatalar söz konusu.
-Onlarca Mod ve araç olmasına rağmen hala oyun ruhu yok sürekli aynı şeyleri yapmaktan çok sıkılıyorsunuz.
-Modifiye olayı kısıtlı..Yani istediğiniz gibi oynama yapamıyorsunuz sadece orada hazırda olanları Ekliyorsunuz..Sevmedim modife olayını.
-Ara videolar çok kısa ve konu anlatımında çok kısır kalmış.Özellikle oyun bitirince Çıkan demoda Bayan Yakalanıyor ee diğer as başkan nerden o niye yok o herife ne oldu...Konu Bütünlüğü yok
-Araçların özellikleri çok çok iyi dengelenmemiş.
-Polislerin yapay zekası çok iyi değil..
celil lebron23
celil lebron23
Çaylak Üye

- Similar topics