Oyunİndirelim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter:Half-Blood Prince

Harry Potter:Half-Blood Prince Empty Harry Potter:Half-Blood Prince

Mesaj tarafından kobeilker Cuma Şub. 05, 2010 10:56 am

Harry Potter:Half-Blood Prince Harry10

Harry Potter:Half Blood Prince wii'nin verdiği özellikler bakımıyla yine wii remoteyi bir asa gibi kullanmamızı sağlıyor bunun üzerine oyuna eklenen iksir yapma oyunları sayesindede wii remoteyi sanki elimizde bir şişe varmış gibi eğerek suyu dökebileceğizwii remoteyi sanki mangal yaparken ateşi köreltmek içn yelpaze sallar gibi sallayarak ateşi güçlendiricez,kuyruk,bacak ekleme ve kazan karıştırma gibi değişik özellikler var.Uçan süpürge kullanımı bu oyunda'da benim istediğim gibi olmamış ben isterdimki wii remoteyi sağa çevirince sağa sola çevirince sola falan uçsun ama süpürge sistemini ekrandan wii remoteyi yönlendirme olarak yapmışlar.Onun dışında oyunun alt yapısı olarak yeni madalya ödülleri,çeşitli okul kulüpleri,yeni yerler,yeni büyüler ve yeni düşmanlarla dolu fantastik bir macera bekliyor 5inci oyunu soluk almadan bitiren benim için bu oyunuda heralde aynı şekilde oynayacağımı düşünüyorum.Wiinin özelliklerini elinden geldiğince kullanmaya çalışan EAin oyununa fazla diyecek söz yok,oyunu almayı düşünenlere iyi eğlenceler.
kobeilker
kobeilker
Co-Admin
Co-Admin

- Similar topics