Oyunİndirelim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad (Benim çar hakkında bilgi)

2 posters

Silkroad (Benim çar hakkında bilgi) Empty Silkroad (Benim çar hakkında bilgi)

Mesaj tarafından kobeilker Salı Ocak 05, 2010 7:22 pm

Böyle bir başlık açmayı ve görüşlerinizi + oyun hakkındaki yorumları bu başlık altında toplamayı uygun gördüm.

Ben dün akşam başladım ve şu anda level 36 Okçuyum (Erkek )

Oyun hakkında kısa bir bilgi vereyim...

Oyunu indirebileceğiniz adres http://www.silkroadonline.net/ dır ve indirmeden önce kayıt olmanız gerekmektedir.

Grafikleri çok güzel ve karakterin kontrolü dışında oynunda güzel olmayan bir yön göremedim (Karakter kontrolünde ekranı döndürmek için sağ tuşa basılı tutmak gerekiyor. Yani biz fareyi döndürdükçe ekran otomatik dönmüyor. Ama alışınca güzel olacaktır. Biz knight'tan alıştık otomatik dönmesine ilk başta zor geldi)

Oyunda 3 tür insan bulunuyor. 1 Hunter (Koruyucu) 2 Thief (Kervan soyan hırkızlar) 3 Kervancılar.

Başlangıçta birçok karakter tipi arasından kendinize bir karakter ve elinizde olmasını istediğiniz silahı seçiyorsunuz ve oyuna giriyorsunuz.
kobeilker
kobeilker
Co-Admin
Co-Admin

Silkroad (Benim çar hakkında bilgi) Empty Geri: Silkroad (Benim çar hakkında bilgi)

Mesaj tarafından celil lebron23 Paz Ocak 10, 2010 3:24 pm

Oyun zor diyolardı sence kolay mı?
celil lebron23
celil lebron23
Çaylak Üye

Silkroad (Benim çar hakkında bilgi) Empty Geri: Silkroad (Benim çar hakkında bilgi)

Mesaj tarafından kobeilker Paz Ocak 10, 2010 5:10 pm

Alışman lazım yoksa zor.
kobeilker
kobeilker
Co-Admin
Co-Admin

- Similar topics